Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Pierwszy taniec weselny. Dlaczego jest tak ważny?!


Ślub i wesele - ten wyjątkowy dzieńPierwszy taniec weselny. Dlaczego jest tak ważny?!

Pierwszy taniec jest to bardzo wzruszający moment dla Pary Młodej. Mogą po raz pierwszy, jako mąż i żona razem zatańczyć. Pierwszy taniec ma być jednym z miłych wspomnień Młodej Pary. Sądzę osobiście, że jest to taki moment, w którym to Para Młoda może zaprezentować się przed zaproszonymi gośćmi. Pierwszy taniec powinien być „magiczny” dla samej Młodej Pary. Nie należy za wszelką cenę starać się zadowolić wszystkich gości zgromadzonych na przyjęciu. To, jaka piosenkę wybierzecie i jak ją zatańczycie zależy tylko od was. 
             Czy szkoła tańca jest niezbędna? To zależy od was. Jeśli chcecie zatańczyć pięknego walca – to i owszem szkoła tańca jest wskazana. Walc w pięknym „wydaniu” będzie efektowny i na pewno zachwyci gości. Ale z drugiej strony przecież każda para ma „swoją piosenkę” (tak przynajmniej sądzę). Może być to utwór, który kojarzy się wam z miłą chwilą, którą spędziliście razem bądź z po prostu oboje ją lubicie. „Taniec przytulaniec” dwojga zakochanych ludzi może być czymś piękniejszym niż wyuczone kroki walca. A może pierwszy taniec z niespodzianką? Jeśli ktoś ma poczucie humoru i chce zaskoczyć rodzinę i znajomych będzie on idealny. A cóż to takiego? Jest to pierwszy taniec, który rozpoczyna się tak jak klasyczny, ale w pewnym momencie zmienia się muzyka i Para Młoda przedstawia swój własny układ choreograficzny – śmieszny, zwariowany a na pewno odważny. Nie każdy zdobędzie się na odwagę by zaprezentować go przed salą wypełnioną gośćmi weselnymi.
             Nie róbcie niczego na siłę i tylko po to by się pokazać. Wszystkich i tak nie zadowolicie. Zastanówcie się na spokojnie, w jaki sposób chcecie go zatańczyć, wybierzcie piosenkę i zatańczcie go! Zróbcie to w taki sposób, aby pierwszy taniec był dla was najpiękniejszym wspomnieniem.

 


Głosuj (0)

17:26:50 27/08/2010 [Powrót] Komentuj


slub-i-wesele

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 1
 2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Kocha się tak samo przez wady i nieszczęścia i może nawet głębiej, a najgłębiej kocha się przez ból. Może być ktoś wysoki, zadbany, wymyty, pachnący, a nie ma go za co kochać.
Wiesław Myśliwski — Widnokrąg (4 Pierwsza lekcja)

Opis

mój avatar


archiwum

  2011
  Marzec
  Luty
  Styczeń
  2010
  Grudzień
  Listopad
  Październik
  Wrzesień
  Sierpień

linki

  Bukiety i itp.
  Sklepy
  1. Stylowe inspiracje
  2. Sklep, inspiracje
  3. Piękne kieliszki :)
  4. dekoracje slubne
  5. dodatki slubne
  6. Ślubne zakupy
  7. Wódka weselna
  8. śmieszne figurki na tort

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 217201 osób